Morang Miklajung Nepal About Contact
nayanayakhabar.com logo
Breaking News: सहकारीको कलेक्सनमा हिँडेका उर्लाबारी युवा बेपत्ता ओली र लिङ्देनबीच मिलेर जाने बालकोटमा सहमति पुर्वमा मेची बहुउद्धेश्यीय सहकारीको फडको, यो बर्षलाई बचत बर्षका रुपमा अघी बढाउँदै निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरमा पाँच सय ३५ जनाको स्वास्थ्य परिक्षण वाइसीएल मिलाजुङले गर्यो बिरामीलाई आर्थिक सहयोग मिक्लाजुङ साहित्य समाजको अध्यक्षमा: गगन मिक्लाजुङमा बजार अनुगमान बजारमा भेटीए म्याद गुज्रीएका सामान मिक्लाजुङमा बक्राहाले क्षती पु¥याएका ठाउँमा अस्थायी तटबन्धन मिक्लाजुङमा राष्ट्रिय भुमी आयोगले नाप जाँचकोे कार्य प्रारम्भ सामुदायिक ग्रामिण अपाङ्ग उत्थान संघ मिक्लाजुङले गाउँपालिकालाई बुझायो मागपत्र मोरङ क्षेत्र नं. १ (१) मा गठबन्धनः उम्मेद्वार काँग्रेसकी माओवादी (यस्तो छ चुनावी जोडघटाउ) नेपाली कांग्रेसमा शुद्धिकरण आवश्यक छः सहमहामन्त्रि फागो